Dystrybutor artykułów

Nabiałowo – Spożywczych

Działy firmy

CENTRALA FIRMY

SMAK SERWIS Sp. o.o

37-100 Łańcut

ul. Boczna Kasprowicza 11

Nr NIP: 815-15-12-446

Nr REGON: 690563562

tel./fax: +48 (17) 222 68 20

e-mail:smakserwis@smakserwis.net

SEKRETARIAT

ASYSTENT ZARZĄDU

Monika Kielar

tel. +48 (17) 225 68 20

fax. +48 (17) 225 68 20 wew. 21

e-mail:sekretariat@smakserwis.net

ZARZĄD

PREZES ZARZĄDU

Wiesław Ciąpała

e-mail:wieslaw.ciapala@smakserwis.net

V-CE PREZES ZARZĄDU

Marek Ciąpała

e-mail:marek.ciapala@smakserwis.net

DZIAŁ ZAKUPÓW

DYREKTOR HANDLOWY

KOORDYNATOR ZAKUPÓW

Anna Angrys

tel. +48 (17) 225 68 20 wew. 38

tel. kom. 601 404 930

e-mail:anna.angrys@smakserwis.net

KUPCY

Krzysztof Kuźniar

tel. +48 (17) 225 68 20 wew. 65

tel. kom. 669 509 885

e-mail:krzysztof.kuzniar@smakserwis.net

Kamila Hołub

tel. +48 (17) 225 68 20 wew. 29

tel. kom. 691 979 625

e-mail:kamila.holub@smakserwis.net

Wojciech Czyjt

tel. +48 (17) 225 68 20 wew. 67

tel kom. 510 007 418

e-mail:wojciech.czyjt@smakserwis.net

Dorota Babiarz

tel. +48 (17) 225 68 20 wew. 24

tel kom. 669 509 691

e-mail:dorota.babiarz@smakserwis.net

Krzysztof Wacnik

tel. +48 (17) 225 68 20 wew. 55

tel kom. 510 007 435

e-mail:krzysztof.wacnik@smakserwis.net

Elżbieta Markowicz

tel. +48 (17) 225 68 20 wew. 64

tel. kom. 669 512 688

e-mail:elzbieta.markowicz@smakserwis.net

Barbara Panek

tel. +48 (17) 225 68 20 wew. 62

tel. kom. 783 931 212

e-mail:barbara.panek@smakserwis.net

DZIAŁ SPRZEDAŻY
I MARKETINGU

DYREKTOR HANDLOWY

KOORDYNATOR SPRZEDAŻY

Maciej Szynalik

tel. +48 (17) 225 68 20 wew. 36

tel. kom. 510 007 421

e-mail:maciej.szynalik@smakserwis.net

HANDLOWCY

Ilona Szłapa

tel. +48 (17) 225 68 20 wew. 22

tel. kom. 510 007 441

e-mai:ilona.szlapa@smakserwis.net

Lucyna Inglot

tel. +48 (17) 225 68 20 wew. 17

tel. kom. 697 801 657

e-mail:lucyna.inglot@smakserwis.net

Sebastian Magoń

tel. +48 (17) 225 68 20 wew. 37

tel. kom. 510 007 431

e-mail:sebastian.magon@smakserwis.net

DZIAŁ EKSPORTU

Ewa Bielec-Kaczor

tel. +48 (17) 225 68 20 wew. 23

tel. kom. 510 007 415

e-mail:ewa.kaczor@smakserwis.net

DZIAŁ MARKETINGU

Agnieszka Kwoszcz

tel. +48 (17) 225 68 20 wew. 15

tel. kom. 510 007 404

e-mail:agnieszka.kwoszcz@smakserwis.net

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI
I KADR

GŁÓWNA KSIĘGOWA

Anna Musz

tel. +48 (17) 225 68 20 wew. 50

tel. kom. 510 007 416

e-mail:anna.musz@smakserwis.net

KADRY

Dorota Mliczek

tel. +48 (17) 225 68 20 wew. 51

tel. kom. 510 007 416

e-mail:dorota.mliczek@smakserwis.net

DZIAŁ WINDYKACJI

SPECJALISTA DS.WINDYKACJI

Małgorzata Stączek -Stachów

tel. +48 (17) 225 68 20 wew. 58

tel. kom. 696 059 733

e-mail:malgorzata.stachow@smakserwis.net

DZIAŁ INFORMATYKI
I ANALIZ

SPECJALISTA DS.INFORMATYKI
I ROZLICZEŃ

Marek Władyka

tel. +48 (17) 225 68 20 wew. 18

tel. kom. 510 007 440

e-mail:marek.wladyka@smakserwis.net

MAGAZYN
I LOGISTYKA DOSTAW

KIEROWNIK MAGAZYNU
HURTOWEGO

Marek Szmuc

tel. +48 (17) 225 68 20 wew. 32

tel. kom.kierownika 669 509 803

tel. kom.kierownika zmianowego 510 007 408

e-mail:kierownik@smakserwis.net

ROZLICZENIE OPAKOWAŃ
REKLAMACJE

Halina Inglot

tel. +48 (17) 225 68 20 wew. 30

tel. kom. 510 007 409

e-mail:halina.inglot@smakserwis.net

DZIAŁ SPRZEDAŻY DETALICZNEJ

DYREKTOR HANDLOWY KOORDYNATOR DETALU

 

Mieczysława Nycz

tel. +48 (17) 225 68 20 wew. 19

tel. kom. 510 007 425

e-mail:familia.sklepy@gmail.com

MŁODSZY SPECJALISTA DS. DETALU

Magdalena Cwynar

tel. +48 (17) 225 68 20 wew. 60

tel. kom. 605835 137

e-mail:magdalena.cwynar@sklepyfamilia.pl

MŁODSZY SPECJALISTA DS. DETALU

Agata Michno

tel. +48 (17) 225 68 20 wew. 34

tel. kom. 669240 500

e-mail:agata.michno@sklepyfamilia.pl

MŁODSZY SPECJALISTA DS. DETALU

Paweł Władyka

tel. +48 (17) 225 68 20 wew. 60

tel. kom. 510007 434

e-mail:pawel.wladyka@smakserwis.net



W ofercie m.in.:

  • B&G Proszowice
  • Bielmar
  • Danone
  • Duda Silesia
  • Fruktus
  • Goliard
  • Hochland
  • Kamis
  • Konpack
  • Lactima
  • Maspex
  • Melvit
  • Mlekovita
  • Mlekpol
  • OSM Krasnystaw
  • OSM Piątnica
  • OSM Radomsko
  • OSM Ryki
  • OSM Sierpc
  • OSM Włoszczowa
  • Pamapol
  • Pepsi Cola
  • Polskie Zdroje
  • SM Bieluch
  • SM Michowianka
  • SM Spomlek
  • Stoisław
  • Unimięs
  • Winiary
  • Wysowa
  • ZM Łosice
  • Zott